Jednoduchá pohybová hra

Share on facebook
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram
Deti cvicia

Urobte deťom radosť a pripravte im jednoduchú hru, pri ktorej sa zabavia, aj rozhýbu.

Jednoduché úlohy napíšte alebo nalepte na farebný papier alebo mossogumu. Rozložte na zem alebo poschovávajte, a zapnite si hudbu. Keď sa hudba vypne, treba splniť úlohu na kartičke, na ktorej stojíte. Menším deťom úlohu prečítajte a tí starší si aspoň natrénujú čítanie.

pohybova hra

Zábava zaručená 🙂 Zatancujete si, aj natrénujete čokoľvek čo si do úloh pripravíte.

Pripravili sme pre Vás zopár úloh, ktoré si môžete stiahnuť a vytlačiť. Sú hlavne pohybové. Môžete si hru doplniť o úlohy, ktoré s dieťatkom potrebujete natrénovať, napr z logopédie, či iné.

pohybova hra kruhy

 

Ak sa Vám nič nechce chystať, či tlačiť a chcete si pomocou hry natrénovať všetko čo má vedieť predškolák odporúčame novú hru Veselé hry s myškou. Natrénujete si s vašim predškolákom, či malým školákom základné zručnosti hrou.

Dana

Dana

Mojou túžbou je podporovať deti a rodičov na ich ceste učením sa a poznávaním. Pripravujem pomôcky, hry a inšpirácie. Príbeh nájdete tu >>

Leave a Replay

Chcem dostávať novinky

Vaše osobné údaje (e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem ich ja Dana Skuhrová, na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie e-hry a ďalších e-mailov odo mňa, ktoré sa budú týkať hier pre deti a vzdelávania detí.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.