Získajte hry pre deti

Natrénujte základné zručnosti hrou

Hravý tréning

Pri hre si trénujete rôzne zručnosti ako sú matematické predstavy, pozornosť, rozlišovanie, postupnosť a ďalšie.

Zdarma

Hry vám prídu obratom na email. Potrebujete tlačiareň, k niektorým doplniť malé drobnosti a môžete sa hneď hrať.

Spoločný čas

Zažite kopec zábavy spoločne. Hry namiesto pracovných listov a učenia sa, hravo a netradične.

  • Zažijete radosť z hry
  • Hravo precvičíte matematiku, pamäť, pozornosť, postupnosť
  • Hra Vám príde na email v PDF, s návodom
  • Hry postupne pribúdajú, o ďalších Vás budeme informovať
hrame sa

Hra Motýle

S hrou si precvičíte vizuálne rozlišovanie. Dieťa má priradiť správne motýľom krídla. Odporúčame od 3+. Ak náhodou máte len čiernobielu tlačiareň, nebojte sa. Aj to bude dobrý tréning pre dieťa.

Motýle si môžete vytlačiť na pevnejší papier a jednoducho prikladať. Deťom to úplne stačí. Ak máte možnosť si motýle zalaminovať, môžete pridať aj suchý zips alebo magnetickú pásku.

Hra Veselé počítanie

S hrou si hravo precvičíte sčítanie, odčítanie a násobenie. Hravé počítanie je spoločenská hra namiesto nudného počítania do zošita. Hravo si zautomatizujete základné spoje.

Hra je vo farebnej aj čiernobielej verzii. V čiernobielej verzii si panáčikov vyfarbíte svojimi obľúbenými farbami. Vytlačíte si obrázky, nastriháte a môžete sa hneď hrať.

Hra je pre deti, ktoré už poznajú čísla. Pred tým ako začnete sčítať len zo symbolmi odporúčam matematické operácie trénovať s pomôckami a hrať hry s kockou. Napr. aj našu hru Hľadanie pokladu.

Hra Zmrzlina

Napínavá hra pri ktorej sa aj veľa zasmejete. Popri zábave precvičíte pozornosť, rýchlosť a postupnosť. Podľa predlohy na kartičkách ukladáte farebné kopčeky zmrzliny.

Vytlačíte si farebné kartičky, vystrihnete si zmrzlinové kopčeky a môžete sa hrať. Zmrzlinové kopčeky sa nám najviac osvedčili z filcu alebo deky. Môžete využiť aj farebný papier, mossogumu či iný materiál.

Hotové hry si môžete objednať tu. Odporúčame aj komplexnú hru na rozvoj dôležitých zručností školáka Veselé hry s myškou.

Dana Skuhrova

Dana Skuhrová

Autorka hier

“Mojou túžbou je podporovať deti a rodičov na ich ceste učením sa a poznávaním. Pripravujem pomôcky, hry a inšpirácie, aby sa deťom aj rodičom veselšie učilo. Autorka hry Veselé hry s myškou